Inzamelen oud papier Meerssen-Oost

Wanneer

3e zaterdag van de maand. Vóór 9.00 uur oude papier en karton goed gebundeld buiten zetten op de stoep.

Waar

Meerssen-Oost : Markt, Gansbaan, Hoekweg, Herkenberg, Houthermerweg, Eijsendaalweg, Volderstraat, Beekstraat, Vauwerhof, Kuileneindestraat, Kookstraat, Aan de Pletsmolen, Op de Beukel, Humcoverstraat, Humcoven (tot aan de Visweg), Visweg, Vogelzang, Lange Raarberg, Korte Raarberg, Raar, De Damiaan, Synagoge plantsoen, Gerberga plantsoen, Veeweg (tot aan Nachtegaal)

Spelregels inzameling oud papier & karton

  •  Verpak oud papier in dozen, of maak handzame bundels, zodat het papier niet kan wegwaaien.
  •  Zorg ervoor dat geen ander afval tussen het oud papier zit

Wat mag en WEL en NIET bij het oud papier

 

Aanmelden nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief met het laatste groepsnieuws

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube