Oud papier actie Meerssen-Oost vrijwilligers

Oud papier wordt 1 x per maand aan huis ingezameld. Iedere 3e zaterdag van de maand wordt het papier en karton opgehaald in Meerssen-Oost door Scouting Meerssen. De actie duurt van 9:00 uur tot ongeveer 11:30 uur. Per keer zijn er 6 tot 8 vrijwilligers nodig. We zijn op zoek naar een aantal vrijwilligers van Scouting (ouders en/of stafleden) die enkele uurtjes komen helpen op een van de volgende dagen:

Zaterdag 16 oktober 2021, Zaterdag 20 november 2021, Zaterdag 18 december 2021, Zaterdag 15 januari 2022.

Voor de vrijwilligers aan de Oud Papier Actie is er na afloop koffie, thee en vlaai in het Scoutinggebouw. Bent u bereid om ons te helpen op een of meerdere van bovenstaande zaterdagen voor ongeveer 2,5 uur? Laat het ons even weten. Neem contact op met Rik Akkermans 0654397820.

Aanmelden nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief met het laatste groepsnieuws

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube