Valentijnsspellen 14 februari 2013

Vandaag was het Valentijnsdag. Op zo een dag als vandaag staan alle koppeltjes centraal, dit was ook bij de Welpen het geval. Alle spellen die vanavond werden gespeeld hadden een kleine “Valentijns-twist” gekregen. Bij het spel 10 bal was het de bedoeling dat de Welpen hun “hart” 10 keer konden overgooien naar de mensen van hun eigen team. Als ze dit 10 keer hadden gedaan, kregen ze een punt. Dit spel werd moeilijker gemaakt door het te spelen met één hand, of te hinkelen op één voet. Bij het spel blokjesvoetbal werden er koppeltjes gevormd. Het was de bedoeling dat twee welpen, hand-in-hand, hun blokje verdedigde en de andere blokjes om schoten. Zo werd dit ook gedaan bij bankenvoetbal. Bij het spel dweilhockey moesten de Welpen strijden om een prijs, een echte dame.  Aangezien er géén aanwezig waren, was Sebastiaan de troostprijs. De winnaar moest hand-in-hand met Sebastiaan de volgende ronde spelen.

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube