Insignewerk 21 februari 2013

We gaan weer beginnen met insignewerk! Dat betekent dat we de komende weken allerlei opdrachten moeten gaan doen, ook thuisopdrachten, om een insigne te verdienen. Vorig jaar gingen alle opdrachten over het weer. Dit jaar gaat het allemaal over koken. We beginnen vanavond met allerlei spelletjes over eten. Het leukste spelletje was misschien wel het geblinddoekt proeven van eten. Iedereen kwam omstebeurt naar voren, kreeg een blinddoek voor en moest raden wat er op het lepeltje zat. We hadden vanalles: appelmoes, honing, knoflooksaus, mosterd, appelstroop, sambal en pindakaas! 6 welpen hadden het goed geraden. Daarna maken we nog een woordenketting: Ik ga naar de Jumbo en ik neem mee…… Mel was het beste in het onthouden van alle boodschappen die we nodig hadden! Na de pauze moeten de welpen nog wat vragen beantwoorden. Welk product dat gezonder is bijvoorbeeld. Mike behaalt de meeste punten. Tot slot krijgen alle welpen nog de thuisopdracht mee. Ze moeten zelf een menukaart gaan maken. Succes ermee welpen!!!

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube