Welpen Mowgli 16-08-2012

Beste welpen,

Het was donderdagavond, we gingen openen. Er zijn een heleboel nieuwe kinderen vanavond erbij. Dit komt omdat sommige stafleden naar de basisschool zijn geweest om daar iets te vertellen over Scouting. Wij vinden het allemaal heel erg leuk dat we met zo veel zijn! Als eerste gaan we iets vertellen over ons zelf en daarna doen we een tikspel waarbij iedereen heel hard zijn naam moet zeggen als je de tikker bent. Bij het volgende spel moest je op verschillende manieren je naam zeggen, bijvoorbeeld langzaam, snel, vrolijk, zingent en boos. Na deze kennismakingsspellen gaan we een heleboel spellen doen met rietjes. Het leukste spel was de wattenstokjesoorlog. Je moest dan wattenstokjes in het rietje doen en deze naar het andere veld schieten. Aan het eind was de winnaar het team dat het minst aantal wattenstokjes in het veld had liggen. De tijd ging heel snel voorbij en om half 9 moesten we helaas weer sluiten.

Groetjes,

Staflid Petra

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube