Surprise 29 november 2012

Alle Welpen komen vanavond met een mooie surprise naar het scoutinggebouw. Een aantal weken geleden hebben we namelijk lootjes getrokken en iedereen heeft iets moois geknutseld voor degene die op het lootje stond. Naast het knutselwerk zat er ook een gedicht bij en een kado. Iedereen had heel goed zijn best gedaan om iets moois, groots of iets grappigs te maken. We pakten de dobbelsteen en als iemand 6 gooide, kreeg hij zijn surprise. Halverwege de avond hoorden we opeens hard geklop op het raam. We begonnen maar te zingen “Sinterklaasje kom maar binnen met je knecht”… en daar kwamen ze ook echt: Sinterklaas en 3 Pieten. 1 Piet gooide meteen een heleboel pepernoten. Daarna mochten alle Welpen omstebeurt naar Sinterklaas gaan. Sommige mochten zelfs nog een liedje zingen. Ook kreeg iedereen een kadootje van Zwarte Piet. Toen ze weer weg waren, gingen we verder met het uitpakken van de surprises. Iedereen heeft hele leuke kado’s gekregen! We gingen gepakt en gezakt naar huis!!!

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube