Bordspellen 6 december 2012

Omdat bijna de winter begint, blijven we lekker binnen vanavond. We gaan gezellig met z’n allen bordspellen doen! Daarvoor verdelen we de Welpen in 3 groepen. Iedere groep gaat of met Petra, of Sebastiaan of Roy mee. Zij hebben ieder een ander bordspel. De Welpen spelen een half uur het spel. Na een half uur wordt gewisseld. Roy heeft het spel Halli Galli. Bij dit spel is het de bedoeling om alle kaarten te verzamelen door zo snel mogelijk op de bel te drukken. Elke Welp draait omstebeurt een kaart om van zijn gedekte stapel. Wanneer er precies 5 van dezelfde vrucht zijn afgebeeld moet je zo snel mogelijk op de bel drukken. Wie als eerste heeft gedrukt, mag alle omgedraaide kaarten oprapen. Als een Welp geen kaarten meer heeft, is hij af. Sebastiaan heeft het spel Dokter Bibber. De Welpen moeten hier omstebeurt de patiënt opereren. Maar ze moeten oppassen want de patiënt is erg gevoelig. Als het lichaamsdeel met het pincet eruit wordt gehaald zonder dat iets geraakt wordt, krijg de dokter zijn salaris uitbetaald. Als laatste speelt Petra met de Welpen het spel Black box. Deze box bestaat uit 6 rijen met elk 6 gaatjes. Hierin moet iedereen omstebeurt een knikker doen. Als er al een knikker in het gaatje zit, krijgt de Welp de knikker terug. Als je geen knikkers meer hebt, heb je gewonnen. Alle 3 spellen waren erg leuk! Enkele Welpen hadden bij elk spel wel eens gewonnen! Goed gedaan Welpen!

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube