Kelderspellen Kerstmis 13 november 2012

Nog een paar weken en dan is het Kerstmis. Daarom spelen we nu alvast deze clubavond spellen in de kelder met het thema Kerstmis. In het eerste spel zijn alle Welpen de Elfjes van de Kerstman die zich tijdens het inpakken van de Kerstkado’s verveelden en met de bal gingen overgooien. We maakten 2 teams. Het team dat als eerste 10 keer de bal naar elkaar had overgespeeld, had gewonnen. Om goede helpers te worden van de Kerstman moeten de elfjes ook goed trainen, en dit doen ze op een hindernisparcours, maar als extra training heeft de Kerstman gezegd dat zij ook hun eigen hindernisparcours moeten kunnen bouwen. Dit is de volgende opdracht. Het ene team verzon het parcours en het andere team moest het uitvoeren. Daarna speelden we een spel met Rudolf het Rendier. De Kerstman was Rudolf op de Noordpool vergeten en moest samen met de rendieren Rudolf gaan ophalen. De rendieren zaten met de voeten aan elkaar vastgebonden en konden alleen lopen als de Kerstman precies zei welke voet ze vooruit moesten zetten. Als laatste speelden we nog Anna Maria Kerststal. Het zijn dezelfde regels als Anna Maria koekoek, alleen als de koekoek zich nu omdraait moest iedereen niet alleen stil blijven staan maar ook een onderdeel van de Kerststal uitbeelden. Het was een erg leuke avond!

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube