Race tegen de klok 10 januari 2013

Op donderdag 10 januari hadden de Welpen Mowgli weer voor de eerste club in het nieuwe jaar. En we zijn meteen begonnen met een super leuk spel: Race tegen de klok! Alle Welpen werden ingedeeld in 3 groepen. Het was de bedoeling dat ze per groep punten probeerden te behalen door verschillende spellen op tijd te spelen. Op de tafel stond een tijdbom die elke keer op een ander tijdstip afging. Als de tijdbom liep, kwam omstebeurt een groep naar voren om een opdracht uit te voeren. Als deze opdracht was uitgevoerd, dan was het volgende team aan de beurt. Maar als de tijdbom afging, dan kreeg dat team wat aan de beurt was, een straffische. Als je aan het einde de meeste straffisches had, dan had je team verloren. De opdrachten waren onder andere ‘ga met je groep op een krant staan’, ‘leg een platte knoop in een touw’, ‘doe een gek dansje’, ‘schmink iemand anders een snor’ en nog een heleboel andere opdrachten! Groep 1 had aan het einde van de club gewonnen! Goed gedaan Welpen!

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube