Quiz 24 januari 2013

Vanavond spelen de Welpen in het gidsenlokaal een quiz. Maar niet zo maar een quiz, het is de quiz “Ik hou van Scouting Meerssen”. We maken 2 teams, deze gaan tegen elkaar strijden. Bij het eerste spel mogen de Welpen geen JA, geen NEE, en geen EUHHH… zeggen. Dit moeten ze 2 minuten volhouden. Helaas is het niemand gelukt. We gaan snel door met een tussenronde. Iedereen luistert naar een liedje. Het team dat als eerste raadt hoe het liedje heet, en hoe de artiest heet, krijgt punten. Team 1 ligt meteen aan kop. Tijdens de tweede ronde worden fragmenten getoond uit de serie Spongebob. De Welpen moeten dan raden hoe het filmpje verder gaat. Er was duidelijk te zien wie de echte Spongebob fans waren! Na weer een tussenronde met muziek, gingen we verder met een spellingsronde. Alle Welpen moesten omstebeurt een woord spellen. De woorden die het team samen moesten spellen gingen helaas minder goed. We hadden ook nog een ronde waarbij het team namen moest raden waarover 1 teamlid iets vertelde. Toen kwamen we aan bij de grote finale. Hierbij kreeg een team een vraag en moest hier antwoord op geven, het andere team moest raden of het juiste antwoord hoger of lager was. Het was een super spannende race, uiteindelijk heeft team 1 gewonnen met 2 punten voorsprong! Zij kregen een lolly. Het verliezende team kreeg ook een lolly!

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube